نتایج جستجو برای عبارت :

هفت عملی که به مغز ما صدمه می زند

گفتم: یه بار یه جا خوندم می‌گفت اگر خوب نشی، به بقیه هم صدمه میزنی.
و چند وقته دارم فکر میکنم خوب نخواهم شد.
و اونوقت بقیه ای در کار نخواهد بود.
مِه: آه, How I found this to be true. و من خیلی میترسم از کل این پروسه.
حس میکنم یه حلقه بی نهایته، صدمه زدن و صدمه خوردن، که هر چی عمیق تر بری بیرون اومدن ازش غیرممکن تره. Then again، شاید من هیچ وقت بیرون نیومدم.
برای قدم برداشتن خسته نیستی؟ من فکر کنم انرژیش رو هم نداشته باشم حتی. 
گفتم: یه بار یه جا خوندم می‌گفت اگر خوب نشی، به بقیه هم صدمه میزنی.و چند وقته دارم فکر میکنم خوب نخواهم شد. و اونوقت بقیه ای در کار نخواهد بود.
مِه: آه, How I found this to be true. و من خیلی میترسم از کل این پروسه. حس میکنم یه حلقه بی نهایته، صدمه زدن و صدمه خوردن، که هر چی عمیق تر بری بیرون اومدن ازش غیرممکن تره. Then again، شاید من هیچ وقت بیرون نیومدم. برای قدم برداشتن خسته نیستی؟ من فکر کنم انرژیش رو هم نداشته باشم حتی. 
این مطلب یه بخش از گفتگوی من در پیامرسان ایتا با یکی از دوستامه. بخونید بد نیست-

مامان من رفت اربعین پاش پیچ خورد بعد الان بیشتر از یک ماهه توی رختخوابه.وقتی خواست بره گفتم مامان مراقب باش. قبلترش هم نزدیک دو سال بود هم میگفتم رژیم بگیر هم میگفتم ورزش کن. مشکلی نداشت خیلی. ولی اضافه وزن زیاد و عدم تحرک داشت. تنبلی میکرد . هر پیشنهادی بهش میدادم یه ایرادی میگرفت. وقتی رفت اربعین پاش پیچ خورد، گفتم این نتیجه همون روند غلطه.بعدشم گفتم وقتی شرایط
من خط الشهید رحمه الله قیل للصادق علیه السلام: على ما ذا بنیت أمرك؟ فقال: على أربعة أشیاء: علمت أن عملی لا یعمله غیری فاجتهدت، وعلمت أن الله عز وجل مطلع علی فاستحییت، وعلمت أن رزقی لا یأكله غیری فاطمأننت، وعلمت أن آخر أمری الموت فاستعددت.
به حضرت صادق علیه السلام عرض کردند: کار خود را بر چه چیزی بنا کرده‌ای؟
حضرت فرمودند: بر چهار چیز:
۱- فهمیدم که عمل مرا دیگری انجام نمی‌دهد؛ پس به کوشش پرداختم.
۲- دانستم که خداوند بر حال من اطلاع دارد؛ پس خجال
انواع ویروسهای کامپیوتری
ویروس کامپیوتری چیست؟ ویروس
کامپیوتری یک بد افزار میباشد که زمان اجرا شدنش شروع به تکثیر از خود
میکند. یا اینکه دیگر برنامه ها را ویرایش کرده و به خود آلوده میکند.
معمولا هر داده ای شامل فایلها و Boot Sector و حتی خود Hard Drive میتواند
ویروسی شود. کار ویروسهای کامپیوتری اشغال نمودن هارد دیسک یا پر کردن RAM
و یا استفاده بیش از حد از CPU میباشد. همچنین میتوانند به فایلها صدمه
بزند یا کارهای آزار دهنده دیگری را از قبیل نمایش پیا
هر گونه عمل جراحی و غیر جراحی در ناحیه میانی و فوقانی صورت، دخالت بر روی چشم و ارگان های چشم دارد.
جراحی هایی که برای زیبایی صورت می‌گیرد در ناحیه پلک ها، ابروها و گونه ها و پیشانی،  توانایی این را دارد که بینایی فرد را تحت تاثیر قرار دهند.
هیچ وقت بیان می‌کنیم که چه کسی باید در کدام قسمت از صورت خود جراحی کند ولی اگر قرار است که جراحی یا تزریق به پیشانی تا گونه انجام شود، در آن بهتر می باشد که با معاینه چشم پزشکی همراه باشد.
عمل زیبایی و صدمه ب
هر گونه عمل جراحی و غیر جراحی در ناحیه میانی و فوقانی صورت، دخالت بر روی چشم و ارگان های چشم دارد.
جراحی هایی که برای زیبایی صورت می‌گیرد در ناحیه پلک ها، ابروها و گونه ها و پیشانی،  توانایی این را دارد که بینایی فرد را تحت تاثیر قرار دهند.
هیچ وقت بیان می‌کنیم که چه کسی باید در کدام قسمت از صورت خود جراحی کند ولی اگر قرار است که جراحی یا تزریق به پیشانی تا گونه انجام شود، در آن بهتر می باشد که با معاینه چشم پزشکی همراه باشد.
عمل زیبایی و صدمه ب

پوست موجودات زنده به عنوان مانعی برای از بین بردن ویروس ها و سایر مضرات بدن نیست. اگر به خود صدمه بزنید ، باکتری ها می توانند وارد زخم شده و سپس در داخل یا اطراف آن تکثیر شوند و منجر به عفونت های جدی شود که می توانند در کل بدن شما پخش شود. به همین دلیل دانستن نحوه تمیز کردن و ضد عفونی صحیح زخم بسیار مهم است. وقتی به خود صدمه می زنید ، باید جلوی آن را بگیرید تا از عفونت های احتمالی و پیامدهای جدی جلوگیری کنید.
ادامه مطلب
_ یه جایی توی زندگیت یه شکستی خوردی یا مرگ عزیزی رو تجربه کردی که بهت صدمه زده

این جمله رو چند وقت پیش یه مشاور بهم گفت. بهم گفت و من مدتهاست بهش فکر میکنم، آخه من از مرگ عزیزی صدمه نخوردم، یعنی مرگ شخص خیلی عزیزی رو تجربه نکردم، البته تو بچگیم مادربزرگم فوت کرد ولی من اونموقع خیلی بچه بودم.
حالا همش به این فکر میکنم که من کجای زندگیم شکست خوردم، اونم شکستی که بهم صدمه زده باشه.
من تو زندگیم شکست های کوچیک و بزرگ زیادی رو تجربه کردم ، شکست هایی
آفات و بیماریهای گیاهان

گیاهپزشکی چیست؟
به طور کلی، در این رشته تشخیص و شناسایی آفات و عوامل بیماری گیاهان زراعی، باغی، زینتی، جنگلی، مرتعی و فرآورده های گیاهی و همچنین شناخت علایم و چگونگی اثر آفات و عوامل بیماریهای انگلی و غیرانگلی بر گیاهان و آشنایی کامل با اصول و روشهای مبارزه، مورد بحث قرار می گیرد.‌دانش‌ گیاه‌پزشکی‌ به‌ جای‌ معالجه‌ انسان‌ به‌ حفظ‌ و معالجه‌ گیاهان‌ اعم‌ از گیاهان‌ زراعی‌، زینتی‌ و درختان‌ میوه‌ می‌پرد
گاهی حتی مواد غذایی معمولی که استفاده می کنیم هم بی ضرر نیستند. یک عدد گوجه فرنگی یا یک لیوان چاه سیاه می تواند به بدن شما، به ویژه معده تان صدمه بزند. علت این مسأله خاصیت اسیدی ای است که در بعضی مواد غذایی بیشتر است. این مواد غذایی باعث سوزش معده، رفلاکس اسید معده (برگشت اسید از معده به بالا و مری) و دیگر مشکلات و ناراحتی ها می شوند. به همین دلیل است که باید بدانید کدام مواد غذایی می تواند به معده ی شما صدمه بزنند و سعی کنید مصرف آن ها را کم کنید.
یا حبیب من لا حبیب له
گفتم کجا برم؟ گفت بیا برو‌ پیش محدثه! بچمون عاشقه!!! :))

دلم نمی خواد بهش صدمه بزنم پس زیاد هم اجازه نمیدم صمیمی بشه، این دفعه سعی کردن جدی تر برخورد کنم. فقط وقت آزادشون تو‌جمع بچه ها شوخی کردیم و خاطره گفتم و شنیدم... 
در شیخان قم یک نفر دفن است به نام زکریا‌بن آدم،‌ گاه‌گاهی سری به وجود مقدس او بزنید،‌ و با روح او ارتباط پیدا کنید. راوی از حضرت رضا می‌پرسد: آقا! راهم دور است و نمی‌توانم به حضورتان برسم. امام فرمود: مگر گم کردید زکریا‌بن آدم را؟! الامین علی‌الدین والدنیا!
بارک‌الله! چه امتحان دادی،‌ چه نمره گرفتی؟ شاگردان عزیز اسلام! طلاب محترم حوزه علمیه قم! بکوشید که اگر ولی‌عصر (عج) بخواهد برای شما نمره بدهد،‌ بنویسد،‌ الامین علی‌الدین و‌الدنیا!
بسم الله الرحمن الرحیم
هرکه این سوره را بخواند آن شب منفصل در حفظ الله و امان اوست وهرکه در زوز بخواند در آن روز مکروهی به وی نرسد و آنقدر از خیر دنیا و آخرت به او عطا شود که بر دل کسی خطور نکرده و به آن آرزو نرسیده باشد اگر این سوره در پارچه سفید گذاشته و با خود نگه دارد از حشرات زمین و صدمه تیر و سنگ و آهن حفظ شود
من هنوز جزو اون دسته از بچه هاییم که اتیش و کبریت و گاز و اشپزی واسشون خطرناکه!
یه بار نشد آشپزی کنم نسوزونم خودمو ..
مثل همین الان ،یه میرزا قاسمی اومدم هم بزنم یهو نمیدونم چطور شد که غذا از قابلمه پرید بالا و زااااارت افتاد رو انگشت من  
واقعا نمیفهمم مشکل از منه یا غذا ها
یه نیمرو میپزم از چند ناحیه جراحت و صدمه میبینم  
گرفتاری شدما ....
Sometimes you must hurt in order to know, fall in order to grow, lose in order to gain, because most of life's greatest lessons Are Learned through pain.
گاهی باید مُکرر صدمه ببینی، تا یاد بگیریمکرر بیفتی تا بزرگ بشیمکرر از دست بدی تا بدست بیاریبخاطر اینکه اغلب درس‌های بزرگ زندگی از میان تجربه‌های دردناک بدست میان. 
بار شما بیمه می باشد vip
آیا تا حالا در حمل و نقل اثاثیه دچار مشکل شده اید؟ کالای شما، وسایل اداره ، اثاثیه منزل و هر آنچه که قصد جا به جای و حمل و نقل آن را دارید دچار خسارت ناشی از جا به جایی غیر اصولی و غیر حرفه ای شده است؟
در باربری شهروند ما به شما این تضمین را میدهیم که با افراد آموزش دیده حمل و بسته بندی ما جای هیچگونه نگرانی و صدمه برای بار شما وجود ندارد .

روزی مردی ثروتمند در اتومبیل جدید و گران‌‌قیمت خود با سرعت فراوان از خیابان
کم رفت و آمدی می‌گذشت.
ناگهان از بین دو اتومبیل پارک شده در کنار خیابان، یک پسربچه پاره آجری به سمت
او پرتاب کرد. پاره آجر به اتومبیل او برخورد کرد. مرد پایش را روی ترمز گذاشت و سریع
پیاده شد و دید که اتومبیلش صدمه زیادی دیده است. به طرف پسرک رفت تا او
را به سختی تنبیه کند..

ادامه مطلب
سخنگوی قوه قضاییه: رای صادره شده برای نجفی امروز به وکلای اولیای دم و
متهمان ابلاغ شده است همانطور که میدانید در کیفر خواست قتل عمد ، ایراد
صدمه غیر موثر در قتل و داشتن اسلحه محرز شده بود که قتل عمد را دادگاه
محرز دانسته و حکم قصاص صادر کرده است.
نمی دانم نگهداری از این عزیزان از اول فکر خوبی بود یا نه؟!   
دوست شان دارم. حالم را خوب می کنند. احساس خوبی به آنها دارم. این موجودات زنده با من زندگی می کنند. اما ...
اما نبودن هایم به آنها صدمه می زند. رفت و آمد هایم باعث تنهایی آنها می شود. به آنها صدمه می زند و نتیجه می شود همینی که در تصویر مشاهده می کنید. 
یا رفت و آمد نباید و یا دوست داشتن! 
اگر دوستی برای خود بر می گزینیم تنهایش نباید بگذاریم. نباید!
مثل اینها پژمرده می شوند. دوست نگهداری می خ
امروز مثل یه احمقِ به تمام معنا برگشتم به جفتشون گفتم معذرت می خوام
چه کار کنم؟ دلم تنگ بود..
یادم رفت چقدر موقعی که از خودِ واقعیم فرار می کردم که به اونها صدمه نزنم، ازم فاصله گرفتن و سکوت کردن
یادم رفت حتی یکی شون دستش و نذاشت روی شونه م بگه عیبی نداره.. بمون.. باش..
یادم رفت آدمها از خداشونه از شرِّ روانی ها خلاص بشن
حتی اگر اون روانی دلشون رو با مهربونی هاش برده باشه
شاید اگر تو بودی انقدر با هم دیوانگی می کردیم که هیچ احتیاجی به برگشتن سمتِ ا
11 راه کاهش درد زانو فوتبالیست ها
وزن را از روی زانویتان بردارید.
زانو بند را کنار بگذارید.
از پمادهای آرامبخش استفاده کنید.
ماهیچه ها را تقویت کنید. 
از کمپرس یخ استفاده کنید.
از گرما با احتیاط استفاده کنید.
کشش را فراموش نکنید.
روی زمینِ نرم بدوید.
ناحیه صدمه دیده را ببندید.
کفشهایتان را نو کنید.
استراحت کنید. 
به نام خدای شنهای طبس

محمدعلی نجفی شهردار پیشین تهران که به اتهام قتل عمد
همسرش به قصاص محکوم و با رضایت اولیاء دم از حکم قصاص رهایی یافت، با
تبدیل قرار بازداشت به وثیقه، از زندان آزاد شد.
حمیدرضا گودرزی وکیل مدافع محمدعلی نجفی با اعلام این خبر گفت: با منتفی
شدن حکم قصاص با گذشت اولیاء دم، قرار بازداشت موکل به وثیقه تبدیل با
تودیع آن از زندان آزاد شد.
این وکیل دادگستری مبلغ وثیقه موکلش را
سند ملک به ارزش یک میلیارد تومان عنوان کرد و افزو
قلعه بیاض تا حدود 80-70 سال قبل مورد استفاده قرار می گرفته است.اوج استفاده از قلعه در دوران قاجاریه بوده که هرج و مرج و غارت خصوصا از جانب ایل بهارلو باعث صدمه به این بنا شده است.
برای مطالعه کامل به ادامه مطلب مراجعه کنید.
ادامه مطلب
نود و هشت با چهارتا چراغ قرمز داره از استیج خارج میشه
چشم همه بیننده ها بند شده به زمین و منتظر نود و نه که بیان گندکاریای نود و هشت رو جمع کنه و خنده رو روی لباشون بیاره
حالا بین این همه بیننده یه سریا به خاطر خراب کاریای چندتا داوطلب قبلی دیگه هیچ امیدی به نود و نه ندارن و میگن : "اینم مثل قبلیا گند میزنه"
اما یه سریام هستن که هموز امید دارن که این میاد و همه چیو تغییر میده و خنده رو با یه دست میزاره روی لبامون و با اون دست اشکامونو پاک میکنه.
من
⭕️درونی ترین احساس هر کس این است که: آنچنان که باید خوب نیستم.
♦️این تنها یک اندیشه است و اندیشه را می توان عوض کرد.
♦️انزجار و انتقاد و احساس گناه بیش از هر الگوی دیگری، صدمه می زند.
♦️دست کشیدن از نفرت و انزجار حتی سخت ترین بیماری ها را نابود می کند.
♦️هنگامی که به راستی خود را دوست بداریم همه چیزهای نیکوی زندگی به حرکت در می آید.
♦️ما باید گذشته را رها کنیم و همه را ببخشاییم. باید مشتاقانه بخواهیم که خویشتن دوستی را بیاموزیم.
♦️تایید و
با والدین مون صحبت کردیم
اول با پدر صحبت کردم
چند ساعت مکالمه طول کشید
پدرم در نهایت گفت که کارمون کاملا اشتباهه. ولی تصمیم با خودمونه.
گفتش که بهتره اگه میخوای کار خیری بکنین کار دیگه ای بکنید.
که این همه آدم نیازمند هست ، این همه کارهای خیر هست که میتونید انجام بدید. این کار رو نکنید. این کار به زندگی تون لطمه میزنه. اگر که مثل خودتون پیدا می‌کردید خوب بود ولی مثل خودتون پیدا نمیشه ....
قطعاً صدمه می بینید...
اشتباه می کنید...
شیطان شما را گول زده
در صورتی که شما به بیماری دیابت مبتلا هستید بدن شما نمی ­تواند بدرستی از قند استفاده و آنرا ذخیره کند. دیابت باعث افزایش قند خون، عطش بیش از حد و تکرر ادرار و همچنین تغییراتی در رگهای خونی بدن (سرخرگ ها و سیاهرگ ها) می ­شود. دیابت می­ تواند به اشکال مختلف روی دید تاثیر بگذارد. باعث ایجاد آب مروارید ، آب سیاه و مهمتر از همه صدمه به رگهای خونی داخل چشم می ­شود.
رتینوپاتی دیابتی چیست؟
رتینوپاتی دیابتی عارضه ای ناشی از دیابت است که به دلیل تغییرات
زندگی کوتاه است پس به زندگی ات عشق بورزخوشحال باش و لبخند بزنفقط برای خودت زندگی کن وقبل از اینکه صحبت کنی؛گوش کنقبل از اینکه بنویسی ؛فکر کنقبل از اینکه خرج کنی ؛درآمد داشته باشقبل از اینکه دعا کنی ؛ببخشقبل از اینکه صدمه بزنی؛احساس کنقبل از تنفر، عشق بورززندگی این است:احساسش کن،زندگی کن و لذت ببر.روز خوشبخند ب روی دنیا
(مهرسازی زمان برای شما دوستان آرزوی سلامتی و تندرستی میکند. مهر لیزری و مهرفوری را با شما اغاز کرده ایم 
در جواب این سوال باید بگوییم که بله رابطه مقعدی باعث بواسیر می شود. رابطه مقعدی باعث صدمه زدن به ناحیه مقعد شده و اسفنکنرهای آن ناحیه را سست تر می کند. توجه داشته باشید که این ناحیه دارای دو نوع اسفنکنر است که یکی بدون اختیار آدمی باز و بسته شده و دیگری با اختیار آدم باز و بسته می شود. این اسفنکنر دومی است که کمک می کند تا دفع مدفوع را کنترل کنید.
ادامه مطلب
دلایل بی اختیاری مدفوع چیست و چگونه درمان می شود ؟  یعنی فرد کنترل بر دفع مدفوع ندارد که این عدم کنترل میتواند نسبی و گاهگاهی باشد و یا کامل و همیشگی باشد. کنترل طبیعی مدفوع براساس عملکرد درست عضلات لگن،رکتوم،اسفنکترهای مقعدی و شبکه عصبی آن دارد.
دلایل اصلی بی اختیاری مدفوع از دید پزشکی چیست ؟
توده مدفوعی تشکیل شده در رکتوم بعلت یبوست مزمن که باعث فشار وکشیدگی و ضعف عضلات اسفنکتری میشود منجر به نشت مدفوع شل از مقعد میشود.
 اسهال که نیاز فور
بهترین شامپو برای ریزش مو 
بایستی: از ماسک‌های هفتگی به کار گیری کنیدبه‌خصوص درصورتی که موهایی دارید که متعددی خشک می باشند و متعاقب آن بیش تر از حد وز میگردند، بایستی بی تردید از ماسک‌های هفتگی به کار گیری کنید. شما بایستی همواره رطوبت را به نصیب‌های شکننده مو راز خویش برسانید. این ماسک‌ها میتوانند به عبارتی روغن‌های اختصاصی گیسو باشند که بهتر میباشد کمی گرم شوند و آن گاه ساقه موهای شما‌را تغذیه کنند. تنها این نکته را فراموش نکنید که ب

جهت حفظ از بلا: اللهم اجعلنی فی درعک الحصینة  التی تجعل فیها من ترید((57))
بسم الله الرحمن الرحیم
هرکه این سوره را بخواند همواره از هر آفتی نگهداری شده و هر بلائی از او دفع شود و در زندگی دنیا و در دنیا روزی داده می شود به فراخ ترین چیزی که باشد از رزق و الله م ومال و فرزندو بدنش از بدی شیطان حفظ شود و نه جبار عنیدی به او صدمه زند و اگر بمیرد شهید بر انگیخته شود و هرکه در آب خوانده و با آن آب غسل کند درد ها
خطر فوت بر اثر حادثه
ابتدا تعریف دقیقی از حادثه داشته باشیم. حادثه یعنی واقعه ناگهانی شدید که مستقیماً بر اثر یک نیروی خارجی و بدون اراده بیمه شده سبب جراحت یا آسیب بدنی (به تشخیص پزشک) شود. شروط ضروی عبارتند از: موجب صدمه بدنی شود. ناگهانی باشد. ناشی از بیماری نباشد. وقوع حادثه نباید از عمل عمدی و ارادی بیمه شده ناشی شود. باید بین حادثه ناگهانی و ضایعه جسمی که برای بیمه شده روی داده است، رابطه علت و معلولی وجود داشته باشد. ترس و وحشت، صدمه محسو
نشاط و شادابی در مدرسه باعث رشد و تکامل همه ابعاد وجودی یک دانش‌آموز در بعد جسمانی، شناختی، عاطفی، اخلاقی و معنوی می‌شود. چنانچه یک بعد از این ابعاد دچار صدمه شود و یا مورد غفلت و فراموشی قرار گیرد، دانش‌آموز به توانایی‌ها و شایستگی‌های کامل دست نخواهد یافت
فرزندم:
بدان که علم نور است اما...
حکمت نور علی نور است...
حلقه ی متصل و منفصل علم با حکمت ، حقیقت و صفتی است به اسم صبر و حلم...
همواره جامعه بیشترین صدمه را از عالمانی میبیند که صبر و حلم ندارند...
یعنی این صفت در نفسشان نهادینه نشده...
همیشه در مصاحبت و معیت با انسانهای کم صبر محتاط باش و به غایت تدبیر کن... چون ناخواسته به تو شر میرسانند...
اگر در حقیقت صفت صبر و حلم تامل کنی می یابی که این صفت بر تمام صفات حسنه دیگر امامت دارد... یعنی تمام صفات حسنه دی

نکاتی که میتواند باطری موبایل را از خرابی زودرس در امان بدارد!
1)شارژر استاندارد و درست گوشی را استفاده نمایید استفاده از شارژرهای متفرقه عمر باطری را کاهش و حتی احتمال صدمه زدن به موبایل را افزایش میدهد
2)در صورت استفاده مداوم از گوشی نگذارید شارژ آن بقدری کاهش یالد که گوشی خاموش گردد این کار به کاهش عمر باطری کمک میکند
3)شارژر گوشی را هیچ گاه شب تا صبح به گوشی متصل ننمایید حتی با توجه به اینکه شارژرهای استاندارد بعد از شارژ صد درصدی مسیر ش
متن آهنگ Sweet Heart پوریا پوتک
یه حس بدی دارمالآن که نیستی کنارم تووی نخت خوابمدارم فکر میکنم بی تو چقدر سخته واقعاقدرتو ندونستم ازبس که پست و خوارمبدجوری صدمه دیدم From Insideامشب زده به سرم بکنم من Suicideدیگه تکست نمیده کسی بگه بهم Sweet Heart
ادامه مطلب
همه آنچه که باید درباره سوند بدانیم
سوند به عنوان یکی از وسایل پرمصرف پزشکی شناخته می شود. زمانی که افراد در تخلیه طبیعی ادرار دچار مشکل شوند، از سوند استفاده می شود. این وسیله یک لوله نازک توخالی و منعطفی است که با جمع آوری و هدایت ادرار به کیسه پلاستکی، فرآیند تخلیه ادرار را برای بیماران و افراد مسن انجام می دهد.
معمولا برخی از افراد پس از انجام عمل جراحی قادر به تخلیه ادرار خود نیستند، در این مواقع، پزشک سوند را برای بیمار تجویز می کند. حت
گوش انسان یک عضو پیچیده و ظریف است. اگرچه به بدن کمک می کند که در تعادل بماند اما کار اصلی آن، شناسایی و تقویت صداهاست. متاسفانه صداهای بلند در محیط اطراف می توانند به ساختارهای حساس گوش صدمه بزنند که می تواند به از دست دادن شنوایی موقتی و حتی دائمی منجر شود.
در ادامه درباره چگونگی آسیب رسانی صدا به گوش بیشتر بدانید
ادامه مطلب

سه قدم برای یک زندگی شاد :
خود را به خاطر افراد بی فایده ای که لایق داشتن هیچ جایگاهی در زندگی تان نیستند، دچار استرس نکنید….
هیچگاه احساسات خود را، بیش از حد صرف چیزی نکنید. چون در غیر این صورت صدمه خواهید دید…
بیاموزید بدون نگرانی زندگی کنید. چون خدا در همه حال هوایتان را خواهد داشت. اعتماد کنید و ایمان داشته باشید…
قالیشویی در کمالشهر
قالیشویی در کمالشهر | حمل و نقل ایمن یکی از نکات مهمی است که خیلی از افرادی که می خواهند قالی ها و فرش های خود را به قالیشویی ها بسپارند، آن را مد نظر قرار می دهند. مردم ساکن کمالشهر به این نکته اهمیت زیادی می دهند و یک قالیشویی خوب در کمالشهر همواره باید سعی کند که به بهترین شیوه ممکن اقدام به حمل و نقل قالی های مردم نماید. یک قالیشویی در کمالشهر اگر بتواند خدمات حمل و نقل ایمن را به مردم آنجا ارائه دهد، خواهد توانست مشتریا
فروش اینترنتی فرش سجاده ای کاشان مستقیم از کارخانه
دلایل استفاده از فرش سجاده ای محرابی و تشریفاتی  در مفروش کردن مساجد و نمازخانه ها :
1- در صورت استفاده از فرش مسجدی، جهت قبله به آسانی توسط نمازگزاران تشخیص داده می شود.
2- سجاده فرش با دارا بودن طرح یکدست و یکپارچه و منظم، زیبایی بیشتری به فضای داخلی مسجد و نمازخانه می دهد.
3- از آنجاییکه سجاده فرش های کاشان طرح های محرابی شکل دارند، نظم و هماهنگی خاصی به صفوف نمازگزاران می دهند.
4- فرش سج
زندگی کوتاه است پس به زندگی ات عشق بورزخوشحال باش و لبخند بزنفقط برای خودت زندگی کن وقبل از اینکه صحبت کنی؛گوش کنقبل از اینکه بنویسی ؛فکر کنقبل از اینکه خرج کنی ؛درآمد داشته باشقبل از اینکه دعا کنی ؛ببخشقبل از اینکه صدمه بزنی؛احساس کنقبل از تنفر، عشق بورززندگی این است:احساسش کن،زندگی کن و لذت ببر.روز خوشبخند ب روی دنیا
مهرفوری زمان روزهای خوشی برای شما دوستان آرزو میکند و اگر مهرفوری یا مهرلیزری یا مهرژلاتینی داشتین روی ما حساب کنید

سه قدم برای یک زندگی شاد :
خود را به خاطر افراد بی فایده ای که لایق داشتن هیچ جایگاهی در زندگی تان نیستند، دچار استرس نکنید….
هیچگاه احساسات خود را، بیش از حد صرف چیزی نکنید. چون در غیر این صورت صدمه خواهید دید…
بیاموزید بدون نگرانی زندگی کنید. چون خدا در همه حال هوایتان را خواهد داشت. اعتماد کنید و ایمان داشته باشید…
بنظرم برای اینکه صدمه نبینی همیشه باید سه قدم بلند از کسایی که آزارت میدن فاصله داشته باشی.این سه قدم مرزی هست که باید حفظ بشه و شامل کارهایی هست که باعث ارتباط کمتر با این نوع افراد میشه!سه قدم بلندت شامل چه کارایی میشه؟؟#به_وقت_عصبانیت#بنویس_خودتو_خالی_کن#فراموش_کن_ولی_درس_عبرت_بگیر!!☺پ.ن:تعداد آدم‌هایی که من واقعا دوست‌شان داشته باشم زیاد نیست، تعداد کسانی که نظر خوبی درباره‌شان دارم از آن هم کمتر است. من هرچه بیشتر دنیا را می‌شناسم، از
میدونین خیلی وقتا خیلی چیزا اونجور ک خود ادم میخاد پیش نمیره
یه وقتایی ادم میخاد لحظات خوشی برا خودشو بقیه بسازه اما دقیقا همون لحظات میشه بدترین لحظات زندگی ادم 
.
.
.
.
‌.
یه وقتاییم هست که ادم‌فک میکنه گند زده به همه چیزو ... اما نه 
یهو میبینه اون لحظع بد دوباره توی بهترین خاطراتش بایگانی میشه ... 

پ . ن : یه ادم همونقدر ک میتونه با دوس داشتنو دوس داشته شدنش حال یه نفرو خوب کنه ... همونقدر ک میتونع کاری کنه ک اون ادم از زندگیش از زنده بودنش از همه
اشتباه و خطا بخش بلامنازعه ی زندگی هستند .
نمیشه بدون خطا و اشتباه رشد کرد و به واقعیت زندگی نزدیک شد .
حذف هر انچه که روند طبیعی زندگیه باعث میشه ما درجا بزنیم مثل دروع ناخواسته؛ خطا و اشتباهات و ...
آدمی که هرگز اشتباه نکنه یعنی هیچوقت هیچ کاری نکرده !
آدمی که هرگز خواسته و ناخواسته دروغ نگفته یعنی وجود خارجی نداره یا خیلی زود از زندگی حذف شده !
روح وحشی
+وجدان کمک میکنه به سلامت از خطا و اشتباه بسوی واقعیت عبور کنی .
وجدان کمک میکنه از دروغ عمدی
(( مهرسازی زمان برای شما آرزوی سلامتی و تندرستی میکند و به امیددیدار شما برای ساخت مهرفوری مهرلیزری و مهرژلاتینی یا حتی م
بدون شک ورزش یکی از مهمترین عوامل سلامتی انسان میباشد و فواید بسیارمهمی را دارد و باعث بهبود کیفیت زندگی انسان خواهدشد اما باوجود فواید بسیار گاهی ممکن است ورزش غیراصولی و غیرعلمی باعث صدمه های فراوان شود به همین جهت داشتن دانش کافی در خصوص ورزش بسیار مهم میباشد که از آسیب ورزشکاران جلوگیری کند بخاطر همین امر جمعی از دانشجویان رشته تربیت بدنی در منطقه آزاد اروند تصمیم به راه اندازی این وبلاگ جهت آگاهی بخشی و اطلاع رسانی و بیان نکات علمی م
بسیار اتفاق افتاده است که به دلیل شوخی‌های ناگهانی با افراد، آنها در اثر ترس و هیجان ناشی از آن دچار آسیب‌های شدیدی شده‌اند. مانند آنکه فردی که دارای بیماری قلبی است در اثر ترس ناشی از شوخی ناگهانی دچار حمله قلبی می‌شود و جان خود را از دست می دهد. اما لازم است بدانیم که این اقدام و عادت زشت روزمره ما از نظر قانونگذار تحت شرایطی جرم محسوب می‌شود.قانونگذار در ماده ۴۹۹ از قانون مجازات اسلامی بیان می دارد:هرگاه کسی دیگری را بترساند و آن شخص در
استفاده کردن از مواد مناسب یعنی موادی که میزان آمونیاک آن کنترل شده باشد و نیز مناسب قطر موی شما باشد. گاهی حتی ما با انتخاب درست مواد و ترکیب درست آن می توانیم بدون استفاده از روشن کننده های قوی ، دکلره و یا دکاپاژ به رنگ دلخواه شما برسیم. و این کار نه تنها کمترین صدمه را به موی شما وارد می کند. بلکه باعث کاهش هزینه های شما نیز می شود.
اینجا هیچچیز طبیعینیست  2ژانر: وحشت و تخیلی پارت: دوم  فصل دومنویسنده : امیرحسین
گفتم: خب قراره الان چیکار کنیم؟گفت: قراره بفهمیم اونا دقیقا می خواستن ازت چه استفاده ای بکنن!؟
کمی عقب رفتم و گفتم: نه نه ! پس شماهم مثل اونا هستید می خواین ازم استفاده کنین
که از روی مبل بلند شد شونه هامو گرفت و گفت بشین باید خیلی چیزا رو بدونی تا بتونی منو و کل آدمایی که اینجا هستن رو قضاوت بکنی!
روی مبل نشستم و اونم به دیوار تکیه داده بود توی دستش یه انگشتر سیاه ر

جرائم علیه تمامیت جسمانی
برخی از جرائم علیه افراد موجب صدمه و ضرر جسمانی یا بدننی می شود و برخی دیگر موجب صدمه و ضرر روحی و اخلاقی و معنوی می گردد
مشخصات فایل

تعداد صفحات
74

حجم
0 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی
docx

دسته بندی
فقه و حقوق اسلامی

توضیحات کامل
جرائم علیه تمامیت جسمانی

برخی از جرائم علیه افراد موجب صدمه و ضرر جسمانی یا بدننی می شود و برخی دیگر موجب صدمه و ضرر روحی و اخلاقی و معنوی می گردد. در عین حال تفاوت بین این دو دسته از جرائم، مطلق
بعد از 50 روز از دزدی ماشین بالاخره در 26 دی ماه ماشین پیدا شد... 
دزد محترم چهار قلم اساسی را خیلی تمیز باز کرده بود و بابت اینکه بیش از نیازش به ماشین صدمه نزده بود و چیزی را خراب نکرده بود خدا را شاکرم.
امروز با جرثقیل ماشین را به درب منزل آوردم و در پی تهیه اقلام نایاب از این سو به آن سو میرفتم و جواب "رد" میشنیدم. 
تا بالاخره یکی پیدا شد و قطعات را برایمان از تهران سفارش داد. 
یک کلاس خصوصی طراحی سایت داشتم که به خاطر مشکل دانشجو کنسل شد. 
اخبار ر
توضیحات گردنبند طبی اسفنجی ساده طب و صنعت
توضیحات گردنبند طبی اسفنجی ساده طب و صنعت
گردنبند اسفنجی ساده طب و صنعت، کمک می کند تا در طول روز با وجود انجام کارهای روزمره مهره های گردن در وضعیت صحیح قرار گیرند تا در صورت وجود صدمه یا آسیب بهبود یابند.در هنگام استفاده از این گردنبند شاید در اوایل کار احساس راحتی نداشته باشید اما با مرور زمان تاثیر مثبت آن آشکار خواهد شد.
۱۸ سال را تازه تمام کرده بود، درخواست تجدید نظر از دادگاه کیفری داشت، سن و سالش را که دیدم کنجکاو شدم موضوع پرونده را ببینم، ضرب و جرح، چاقو کشی، تجاوز به عنف، لواط و... کارگر بود، ترک تحصیل کرده بود، بچه ی روستا، دوستش را به قصد دیدن گوسفندانشان به باغ کشانده بود، قصد تجاوز به دوست هم سن و سالش را داشت، بنده خدا به زور فرار کرده بود، اما به ضربه چاقو دوچار صدمه شده بود. نمی دانم چطور و چرا بچه ای با این سن و سال باید به اینجا و به این نقطه برسد. ه
- این چیه؟! چی‌ شده؟! نکنه دوباره کسی بهت صدمه زده؟!
گیج بهش نگاه کردم صورتش از خشم قرمز شده بود، رد نگاهش رو که گرفتم به دستم رسیدم، سریع دستم رو زیر میز بردم، با خونسردی لب زدم:
- ‌نه بابا کسی نمی‌تونه منو اذیت کنه، من که با کسی کاری ندارم.
پر از خشم گفت:
- ولی اون بی‌سروپاها کرمشون با اذیت کردن بقیه درمیاد.
با شنیدن حرفش از خجالت سرمو انداختم پایین،  عصبی تر از قبل غرید:
- خدا شاهده اگر بدونم دوباره کار اون بچه ســ...
سریع پریدم وسط حرفش، به قرآن
امروز روز شکر گذاری از خدای بزرگه که هر روز که بلند میشیم به عشق خودش. من همیشه وقتی درب دفترو باز میکنم. میگم خدایا به یاد
نکته های نگهداری کولر گازی اسپلیت:
1- وقتی دستگاه داخلی را به صورت دیواری نصب می کنید دقت نمایید راه لوله در آن حتما باز بوده و محل نصب کاملا تراز باشد تا آب از دستگاه چکه نکند. هرگز از لوله درین مشترک برای دو دستگاه استفاده ننمایید.
2- محل نصب دستگاه را به لحاظ سرویس و تعمیرات در جای مناسب در نظر بگیرید ؛ تا در صورت بروز مشکل و نیاز به تعمیرات به مشکل بر نخوریم.بهتر است دستگاه را بر روی پشت بام یا تراس نصب نمایید تا در مواقع لزوم به راحتی به آن دس
                          بسم الله الرحمن الرحیم
تکلیف:به نظر شما پناهگاه سوره ناس چگونه است؟
به نظر من پناهگاه سوره ناس میتواند شبیه وضعیت فردی باشد که کسی در حال تعقیب او به قصد صدمه زدن است و ان فرد به جایی شبیه هزار تو میرسد در ابتدای هزار تو یه دفترچه راهنما است که نشان میدهد چگونه میتوان به مرکز هزار تو رسید. ان فرد با استفاده از دفترچه خود را به مرکز هزار تو نزدیک میکند و هر چه قدر نزدیک تر شود از شر ان کسی که تعقیبش میکرد در امان بیشتری خواه
رابطه زناشویی باید با میل و رضایت زوجین صورت گیرد نه به زور و اجبار و پافشاری . به این نوع رابطه اجبار جنسی میگویند.
اجبار جنسی و فشار کلامی باعث میشود زنان در رابطه با مردان بی اعتماد شوند.
کسانی که سعی میکنند خودشان را به زور در دل کسی جا کنند هرگز به خواسته شان نخواهند رسید.
@Dr_Zana6oei 
+تجاوز که شاخ و دم نداره !
++نفرت و حس انتقام نتیجه ی احساس صدمه دیدن و نادیده گرفتن حقوق انسانی هست . محاله بشه روابط اینچنینی منجر به جدایی و نفرت و انتقام نشن مگر
سریال کره ای مردی به نام خدا A Man Called God
با بازی سونگ ایل گوک و هان چائه یونگ
نام فارسی : مردی به نام خدانام انگلیسی : A Man Called Godمحصول: 2010 کره جنوبی از شبکه MBCژانر: #اکشن | #عاشقانه | #جناییتاریخ پخش: 15 اسفند 1388- 06Mar 2010قسمت ها: 24نمره 7.0 در MDLمدت زمان: 60 دقیقهوضعیت: پایان یافته استبازیگران:Song Il gook – Han Chae young – Kim Min jong – Han Go eun – Yoo In young
خلاصه داستان: چوی گانگ تا (Song Il gook) با خودش عهد می بندد که انتقام مرگ خانواده اش را بگیرد. او باور دارد که می تواند با استفاده
سریال کره ای مردی به نام خدا A Man Called Godبا بازی سونگ ایل گوک و هان چائه یونگ
نام فارسی : مردی به نام خدانام انگلیسی : A Man Called Godمحصول: 2010 کره جنوبی از شبکه MBCژانر: #اکشن | #عاشقانه | #جناییتاریخ پخش: 15 اسفند 1388- 06Mar 2010قسمت ها: 24نمره 7.0 در MDLمدت زمان: 60 دقیقهوضعیت: پایان یافته استبازیگران:Song Il gook – Han Chae young – Kim Min jong – Han Go eun – Yoo In young
خلاصه داستان: چوی گانگ تا (Song Il gook) با خودش عهد می بندد که انتقام مرگ خانواده اش را بگیرد. او باور دارد که می تواند با استفاده
قالیشویی در اقدسیه 
قالیشویی در اقدسیه |  اگر در محله اقدسیه سکونت دارید و می خواهید فرش ها و قالی های خود را به دست یک قالیشویی معتبر و حرفه ای بسپارید، اما نمی دانید کدام قالیشویی به بهترین نحو کار شما را انجام می دهد، ما به شما قالیشویی معتبر گل ابریشم را معرفی می کنیم. احترام به مشتری ها در این قالیشویی در اقدسیه مثال زدنی است که در این مقاله می خواهیم در مورد آن بیشتر صحبت کنیم. با ما همراه باشید.

راه های تماس با ما
سفارش آنلاین
0218694
برای
فرزندم:
بدان که علم نور است اما...
حکمت نور علی نور است...
حلقه ی متصل و منفصل علم با حکمت ، حقیقت و صفتی است به اسم صبر و حلم...
همیشه در مصاحبت و معیت با انسانهای کم صبر محتاط باش و به غایت تدبیر کن... چون ناخواسته به تو شر میرسانند...
اگر در حقیقت صفت صبر و حلم تامل کنی می یابی که این صفت بر تمام صفات حسنه دیگر امامت دارد... یعنی تمام صفات حسنه دی
فردی بیست ساله در حین انجام حرکات ژیمناستیک دچار پیچ خوردگی مچ پا شده و پای وی از این ناحیه ورم میکند. پس از طی مدت زمان یک ماه مجدداً این اتفاق رخ داده و دکتر دلیل آن را التهاب و کشیدگی رباط ها تشخیص می دهد، حال سوال اینجاست که تنها با گچ گرفتن پای شخص بهبود می یابد؟ آیا دوباره قسمت ضرب دیده مثل سابق خواهد شد ؟
به طور قطع درمان این دست از بیماری ها که با ضرب خوردگی و کشیدگی همراه هستند بدون اعمال فیزیوتراپی امکان پذیر نمی باشد. البته این صرفاً
به طور معمول در جواب این سوال که در رابطه جنسی معمول و طبیعی دخول چیست میتوان گفت دخول در واقع وارد کردن آلت مردانه در واژن زن میباشد که در ادامه بیشتر به آن میپردازیم.
تعریف دخول چیست
دخول واژنی که برای شما مطلوب است غالبا صدمه زننده نیست. به ویژه درصورتی که شما و پارتنرتان مطمئن شوید که برای برانگیختگی کامل به اندازه کافی تحریک شده اید. با این حال گاهی در هنگام رابطه جنسی یا دخول، حتی زمانی که به نظر می رسد بدن شما آماده است، درد یا ناراحتی م
(( خدارا شاکریم که امروز را پشت سر گذاشتیم و هیچ وقت ناشکری نکردیم. من همیشه به پرسنل مهرسازی زمان توصیه میکنم شاید یک روز ی
یادمون باشه ،
اگه مردی شلوار جین رو با کفش مردونه میپوشه ، 
به ما ربطی نداره ، 
اگه زنی با کفش پاشنه بلند پیاده روی اومد ، 
به ما ربطی نداره ، 
اگه پسری زیر ابروی خودشو برداشت ، 
به ما ربطی نداره ، 
اگه دختری قبل از سرد شدن هوا و بارندگی بوت پوشید ، 
به ما ربطی نداره ، 
اگه کسی لباسی با طرحی خاص رو به تن کرد ، 
به ما ربطی نداره ، 
اگه تو خونه ی همسایه زیاد رفت و آمد میشه ، 
به ما ربطی نداره ، 
اگه کسی موهای خودشو مدل خاصی کوتاه میکنه ، 
به ما ربطی ن
.باسمه تعالی
احکام اسلامی
ربا
غزل۳
ربا باشد به معنای تجارت ، جنس یکسان
طلب کردن برای آن عمل، با سود چندان
ربا باشد گناهان کبیره، در شریعت
شود لعن خداوند جهان،هر کس کند آن
حرام است و بود جنگ بشر با حق تعالی
نتیجه کاملا مشهود باشد ،خسر و حرمان
خدا گوید بده قرض و مکن اجحاف هر گز
ببر اجرش ،اگر خواهی ثواب و نور یزدان
ربا دادن همانند گرفتن، هر دو نهی است
بود مذموم در ادیان و مذهب، همچو قرآن
کند محروم خود را از لذایذ در دو عالم
زند صدمه به مردم، در پی
مراقبت های ویژه ای که باید در قبال ساعت انجام داد.

ضربه : ساعت شما یک ابزار اندازه گیری دقیق میباشد. با آن با دقت رفتار کنید، در این صورت ساعت نیز به شما به خوبی هر چه تمام خدمت می کند. از ضربه های احتمالی به ساعت جلوگیری کنید (مثل افتادن به روی سطوح محکم و سخت). ضربه هایی که در اثر ورزش به وقوع میپیوندد مثل تنیس یا گلف یا دوییدن مشکلی برای ساعت بوجود نمی آورد اما بعضی از ساعت ها با این نوع حرکت ها نیز به مشکل بر میخورند. برای اطلاعات بیشتر با نما
فرزندم:
بدان که علم نور هست اما...
حکمت نور علی نور هست...
حلقه ی متصل و منفصل علم با حکمت ، حقیقت و صفتی هست به اسم صبر و حلم...

ارضاء شدن همزمان

ارضاء شدن همزمان
خیلی مواقع زوج‌ها سعی می‌کنند طوری عشق‌بازی‌شان را پیش برند که ارگاسم‌ و یا ارضاء شدن شان همزمان با هم رخ دهد. بر خلاف تصورشان، این نوع زمابندی می‌تواند به سلامت رابطه جنسی صدمه بزند و از رضایت‌بخشی آن بکاهد.
ادامه مطلب

ارضاء شدن همزمان

ارضاء شدن همزمان
خیلی مواقع زوج‌ها سعی می‌کنند طوری عشق‌بازی‌شان را پیش برند که ارگاسم‌ و یا ارضاء شدن شان همزمان با هم رخ دهد. بر خلاف تصورشان، این نوع زمابندی می‌تواند به سلامت رابطه جنسی صدمه بزند و از رضایت‌بخشی آن بکاهد.
ادامه مطلب
حلقه نامزدی یکی از مهم ترین و با اهمیت ترین چیزهایی است که بعد از پیمان بستن با همسر خود دارید.قطعا ارزش این حلقه برایتان بسیار زیاد است.در این مطلب می خواهیم به نکاتی درباره ی مراقبت از حلقه نامزدی بپردازیم.
در صورتی که مراقبت های لازم را درباره ی آن انجام ندهیدممکن است ارزشمند ترین نشان ازدواج شما دچار آسیب و صدمه شود.
پیشگیری از آسیب و مراقبت از حلقه نامزدی
چیزی که واضح و روشن است این موضوع می باشد که باید در هر زمان از صدمه خوردن  حلقه نام
الکتروموتور ترمزدار که بصورت مستقیم تولید میشود و یا با اتصال متعلقات بر روی الکتروموتور های معمولی و تبدیل آن به ترمزدار تولید میشود در صنایع مختلفی برای به حرکت در آوردن شافت پمپ ها و گیربکس ها استفاده میشود. الکتروموتور ترمزدار قابلیت استپ بالافاصله پس از قطع جریان را دارد. این امر سبب میشود صدمه ناشی به اجزای گیربکس و پمپ به حداقل ممکن برسد. الکتروموتور های ترمز دار از یک سیستم مکانیکی الکتریکی همراه با لنت هایی برای استپ استفاده می کن
به گزارش سایت تفریحی چفچفک برگرفته از نیمروز : روش‌های متفاوت وزیادی برای کاهش وزن وجود دارند. راه های کاهش وزن سریع و چگونه سریع لاغر شویم و چطور سریع وزن کم کنیم؟
مطمئنا تبلیغات کاهش وزن بسیاری را مشاهده کرده‌اید که هر کدام ادعا می‌کنند می‌توانند وزن شما را در سریع‌ترین زمان ممکن کاهش دهند. اکثر این رژیم‌های غذایی شما را به گرسنگی بیش از حد برای لاغر شدن تشویق می‌کنند. اما این روش درست نیست و بیشتر به بدن صدمه وارد می‌کنید. در این مطلب
درخت اوکالیپتوس یک گونه گیاهی بومی استرالیا است که با انواع شرایط آب و هوایی سازگاری پیدا کرده و به خصوص با آب و هوای گرم کاملا راحت است. اما طراحی فضای سبز اطراف درخت اوکالیپتوس برای باغبانان و طراحان فضای سبز چالش برانگیز است. 
اطراف درخت اوکالیپتوس را خالی بگذارند یا با سنگ و صخره تزئین کنند یا میتوانند گیاهانی در زیر آن بکارند؟
اگر میخواهید چیزی زیر درخت اوکالیپتوس بکارید باید انتخاب درستی در مورد نوع گیاه داشته باشید تا به خوبی در آن م
وسیله‌ای است که به عنوان یک پوشش محافظ هادی‌هایی که از درونش گذر داده شده‌اند در جهت جلوگیری از صدمه‌دیدن سیم یا عایق آن، و نیز محافظت افراد در برابر تماس ناخواسته با هادی استفاده می‌شود. استفاده از لوله‌های برق در ساختمان‌های تجاری و صنعتی، هتل‌ها، بیمارستان‌ها، ساختمان‌های اداری، فروشگاه‌ها، تأسیسات زیرزمینی معمولاً لازم دانسته می‌شود اما ممکن است در سیم‌کشی ساختمان‌ها و آپارتمان‌ها به کار گرفته نشود. 
لوله برق و لوازم مربو
انسان تشکیل شده از دو قسمت روح وجسم است و وظیفه دارد که به آنها رسیدگی کند 
انسان با ورزش کردن به تقویت جسم خود کمک می کند هر فرد با توجه به شرایط جنسی و وزنی ورزش مناسب خود را انتخاب می کند اگر در ورزش کردن به شرایط آن دقت نکنیم شاید منجر به مرگ و یا صدمه ی جسمی شود
برای رشد و تربیت روح ( که یکی دیگر از قسمت های بدن می باشد ) مطالعه کتاب پیشنهاد می شود 
هرفرد باید با توجه به وضعیت روحی ، جنسی وسنی خود کتاب ها را خریداری کنند گاهی اگر در انتخاب کتا
انسان تشکیل شده از دو قسمت روح وجسم است و وظیفه دارد که به آنها رسیدگی کند 
انسان با ورزش کردن به تقویت جسم خود کمک می کند هر فرد با توجه به شرایط جنسی و وزنی ورزش مناسب خود را انتخاب می کند اگر در ورزش کردن به شرایط آن دقت نکنیم شاید منجر به مرگ و یا صدمه ی جسمی شود
برای رشد و تربیت روح ( که یکی دیگر از قسمت های بدن می باشد ) مطالعه کتاب پیشنهاد می شود 
هرفرد باید با توجه به وضعیت روحی ، جنسی وسنی خود کتاب ها را خریداری کنند گاهی اگر در انتخاب کتا
گزارش یک کشتار دسته جمعی
چندروزی است که اینترنت در کشور ما قطع بود. آیا سرانه مطالعه بالا رفت؟ چندسالی است که وقتی بحث مطالعه کتاب و فقر عجیب جامعه در این باره پیش می آید جماعتی مصر هستند که "اشکالی در کار نیست. مطالعه از کتاب و مجلات و روزنامه های کاغذی به فضای مجازی منتقل شده است و مردم نیازشان را به دانستن در فضای مجازی مرتفع میکنند". پس با این حساب باید در روز های گذشته تیراژ روزنامه ها و مجلات چندین برابر شده باشد و مردم جلوی کتابفروشیها و
خواهر دار شدم. خواهرهایی که هنوز معلومم نبود که در پذیرفتن دست محبتشان کوتاهی کرده ام. هنوز معلومم نبود که دزدکی چقدر دل بهشان سپرده ام و چقدر بار تنهایی عاطفی ام را روی دوش مهرشان گذاشته ام. اما همیشه یک چیز سخت این وسط هست. این جور وقتها....این جور دلگشودن ها و دل سپردن ها الان که توی انبساط است و خرم است و خوب است برای روزی که انقباضی پیش می آید مهیایمان می کند یا نه؟
آیا من روزی که کوچکترین ناراحتی و صدمه ای در راه این دوستی ها برایم پیش بیاید
خود ارضایی دختران که باعث صدمه دختر می شود

خود ارضایی دختران
خودارضایی در دختران با تحریک قسمت های خارجی دستگاه تناسلی رایج تر است که آسیب چندانی به دستگاه تناسلی نمی رساند ولی زمانیکه استمنا دختران با تحریک قسمت های داخلی تر دستگاه جنسی باشد بسته به نوع فشار و ناحیه لمس شونده ممکن است در صورتی که به صورت مداوم خودارضایی تکرار شود اسیب های جدّی به دستگاه تناسلی دختران وارد سازد.

در بعضی موارد خود ارضایی در دختران با تخیلات جنسی، دیدن
شستن لباس مجلسی استرچ و کشی
در نظرداشته باشید که هرگز این لباس‌ها را پس از شستن روی طناب آویزان نکنید، زیرا سرازیر شدن آب، باعث کش آمدن لباس می‌شود و زیبائی خود را از دست می‌دهد . به همین منظور همیشه بعد از شستن، آن‌ها را در سبد گذاشته، بگذارید تا خشک شود . با این کار هیچ صدمه‌ای به لباس شما وارد نمی‌شود.
امیدوارم این پست براتون مفید بوده باشه

پیج اینستاگرام فروشگاه لباس در بابل: mezon.golposh
کانال تلگرام فروشگاه لباس در بابل: 
mezon_golposh1

حضرت فاطمه (س)پس از رحلت پدر بزرگوار (ص)، از حق خلافت همسرش که به تعیین الهی بود به شدت دفاع نمود و در جریان هجوم عمر بن خطاب (به هواداری از خلافت ابوبکر)، به خانه‌اش به گونه‌ای میان درب و دیوار آسیب دیدند که علاوه بر صدمه‌های سخت، جنین ایشان نیز سقط شد و تازیانه‌های بیشماری بر جان و روح او نشست.
همه این رویدادهای تلخ و دردناک حضرت زهرا(س) را به بستر بیماری کشاند و به شهادت ایشان منجر شد، در مورد تاریخ شهادت جانگداز حضرت فاطمه زهرا (س) چند روا
اولین قطعه مهم تصفیه آب خانگی فیلتر دستگاه استفیلترها یکی از حیاتی‌ترین بخش‌های تصفیه آب‌ها می‌باشند و فرقی نمی‌کند که دستگاه تصفیه آب صنعتیباشد یا خانگی زیرا تماسی مستقیم با آب را دارند و نقشی اصلی و اساسی  در دستگاه تصفیه آب ایفا می‌کنند بنابراین بسیار ضروری است که از کیفیت بسیار بالایی برخوردار باشند و استانداردهای جهانی را کسب کرده باشد همچنین اورجینال و دارای تاییده های گوناگون باشندفیلترهای دستگاه‌های مختلف با یکدیگرفرق می
اولین قطعه مهم تصفیه آب خانگی فیلتر دستگاه است
فیلترها یکی از حیاتی‌ترین بخش‌های تصفیه آب‌ها می‌باشند و فرقی نمی‌کند که دستگاه تصفیه آب صنعتی 
باشد یا خانگی زیرا تماسی مستقیم با آب را دارند و نقشی اصلی و اساسی  در دستگاه تصفیه آب ایفا 
می‌کنند بنابراین بسیار ضروری است که از کیفیت بسیار بالایی برخوردار باشند و استانداردهای جهانی را 
کسب کرده باشد همچنین اورجینال و دارای تاییده های گوناگون باشندفیلترهای دستگاه‌های مختلف با یکدیگر

در صورت موفقیت استیضاح و کنار رفتن ترامپ و سیاست‌هایش موجب خواهد شد که تحریم‌هایی که ترامپ علیه ایران وضع کرده بود از بین برود و شرایط مثل سابق شود، آمریکا به برجام پایبند بماند و اروپایی‌ها نیز از زیر فشار آمریکا برای تحریم ایران خارج خواهند شد.
به گفته تحلیلگران حتی شرایط کنونی و تحقیقات کنگره می تواند برای ایران مثبت باشد از این جهت که رئیس‌جمهوری آمریکا درگیر مشکلات داخلی می‌شود و فرصت کمتری برای صدمه زدن به کشورهای دیگر چون ایران خ

1.نخوردن صبحانه –کسانی که صبحانه نمی خورند قندخونشان به سطح پایین تری افت می کند این امر باعث تامین نامناسب موادغذایی برای مغز ودرنتیجه افت فعالیت مغزی می شود
پرخوری –این امر باعث تصتب شرایین (سختی دیواره رگها )مغزشده ومنجربه کاهش قدرت ذهنی می شود
3.دخانیات –این امر باعث کوچک شدن چند برابر مغز ومنجربه الزایمر می گردد
4.استفاده زیادازقندوشکر-کهجذب پروتئین ومواد غذایی رامتوقف می کند ومنجر به سوء تغذیه واحتمالا اختلال دررشدمغزی خواهدشد.
5.
بیماری دو قطبی و طلاق به معنای دوره های خلق بسیار شاد که به شیدایی می رسد.
و دوره‌های افسردگی. البته در موارد نادر امکان دارد.
مبتلایان به اختلال دوقطبی فقط دوره شیدایی.
و بدون افسردگی را به سپری کردن بپردازند.
اختلال دوقطبیاین اختلال که  دارای شیوع  ۵ درصدی در جامعه می‌باشد .در طول دوره شیدایی خود را با بالا بردن اعتماد به نفس، پرحرفی کردن.کم شدن احتیاج به خواب،  بیشتر شدن انرژی و ولخرجی کردن.که به اختلال واضح در رویکرد شخصی و اجتماعی منجر
شستن لباس مجلسی استرچ و کشی:
در نظرداشته باشید که هرگز این لباس‌ها را پس از شستن روی طناب آویزان نکنید، زیرا سرازیر شدن آب، باعث کش آمدن لباس می‌شود و زیبائی خود را از دست می‌دهد . به همین منظور همیشه بعد از شستن، آن‌ها را در سبد گذاشته، بگذارید تا خشک شود . با این کار هیچ صدمه‌ای به لباس شما وارد نمی‌شود.
امیدوارم این پست براتون مفید بوده باشه

پیج اینستاگرام فروشگاه لباس آنلاین در بابل: 
mezon.golposh
کانال تلگرام فروشگاه لباس آنلاین در بابل: 
https://www.instagram.com/cnhamid.ir
www.CnHamid.ir
چرا وقتی ماشین ات  جوش می آورد ، حرکت نمی کنی ؟
کنار زده و می ایستی ؟
چون ممکن است آتش بگیرد و به خودت و دیگران صدمه بزند!
خودت هم همینطوری...وقتی جوش می آوری ، عصبی و عصبانی می شوی. در این حال تخته گاز نرو !بزن کنار ، ساکت باش ، و هیچ نگو...!
وگرنه هم به خودت آسیب میزنی هم به اطرافیان...
https://www.instagram.com/cnhamid.ir
www.CnHamid.ir

خطرات سکته چشمی
خطرات سکته چشمی
بسیار زیان آور می‌باشد به طوری که باعث بسته شدن شریان شبکیه که وظیفه
خون‌رسانی به شبکیه را دارد خواهد شد. بهتر است بدانید که شبکیه یک لایه
نازک است که کار آن محافظت از سطح داخلی پشت چشم می‌باشد. همچنین شبکیه
باعث ارسال سیگنال به مغز می‌شود که در نهایت باعث درک و پردازش آنچه که
می‌بینید خواهد شد.
زمانیکه
رگ‌های شبکیه بسته شوند نشت مایع و به دنبال آن متورم شدن چشم را در پی
خواهد داشت که در نهایت باعث اختلا
امروز همسر بعد از اتمام مکالمه اش با همتا ناراحت بود
بهم می گفت من چیکار کنم
یکساعت صحبت کردیم بعد که می گم خسته ام و .... خداحافظ... همتا ناراحت می شه. از من توقع داره مثل یک عاشق و نوجوانی که تازه به عشقش رسیده رفتار کنم. ولی من یه مرد جا افتاده ام ، عمری ازم گذشته ، مسولیت زندگی و سه تا بچه دارم . اینجوری نمی شه.اینجوری باشه و همتا بخواد با این طرز تفکر بیاد داخل زندگی وقتی ببینه من اینجوری نیستم صدمه می بینه
همسر بهم گفت
تو خودت می بینی که من تو رو
هوالرئوف الرحیم
خب. بلاخره این دوستیم هم به شکست منجر شد.
همش زیر سر 34 سالگیه.
چون دیگه حال و حوصله ی توضیح دادن رو ندارم.
وقتی متهمم کرد به بی عقلی، بی خردی و هرچیزی تو این رابطه، وای نایستادم و از خودم دفاع نکردم و توضیح ندادم.
گفتم:
 "دیر یا زود این اتفاق می افتاد."
و گذشتم از کنارش. راضی حتی.
خدا خودش از نیتم باخبره. که قصدم محافظت ازش بود. اون هرچی می خواد برداشت کنه.
اشتباه بزرگی انجام دادم و آدمی که بهش اعتماد نداشتم رو بهش معرفی کردم. تمام ات
بنده بعنوان یک ایرانی شانس آورده‌ام که صاحب‌خانه‌م و همین صاحب‌خانگی باعث شده است بخش عظیمی از مخارج عمده ایرانیان یعنی مخارج اجاره‌نشینی را درک نکنم. با این حال سایر سختی‌های زندگی را می‌فهمم. می‌فهمم حداقل حقوق 1.5 میلیون تومانی یعنی چقدر؟ می‌فهمم زندگی در زیر خط فقر چیست چون مدت‌هاست که در حوالی همانجا زندگی می‌کنم! تازه شانس آورده‌م اجاره مسکن نمی‌دهم! می‌فهمم یک باک بنزین 150 هزار تومانی یعنی چه؟ و می‌فهمم 60 لیتر بنزین چقدر است
روش های مرمت و نگهداری راهها
بطور کلی انواع خرابی ها به دو دسته تقسیم می شوند. الف( خرابی های بنیادی ب( خرابی های سطحی خرابی های بنیادی به علت عدم قدرت باربری کافی بستر راه و صدمه های وارد شده اتفاق می افتد. خرابی های سطحی به علت ناهمواری زیاد سطح جاده ، بهره برداری از مسیر راه را با اشکال مواجه می کند تشخیص نوع خرابی راه بسیا
حضانت بعد از ازدواج مادر
حضانت بعد از ازدواج مادر ، مطابق قانون جدید حمایت از خانواده با ازدواج مجدد مادر طفل ،حضانت از او سلب نمی شود
بموجب ماده هزارو صد و هفتاد قانون مدنی اگر مادر در زمانی که حضانت طفل با اوست ازدواج نماید خواه فرزند دختر باشد یاپسر، حضانت از او به تقاضای شوهر سلب می شود،
در گذشته اینگونه بود و اگر مادری که حضانت با او بود مجدد ازدواج می کرد
پدر می توانست حضانت صغیر را از او بگیرد در حالیکه بر مبنای قانون جدید حمایت از خانو
لوله پلیکا در واقع همان لوله U-PVC است که اولین تولیدکننده این لوله ، پلیکا نام داشت و به همین نام در ایران شناخته شد و عامه مردم نام پلیکا را برای لوله های U-PVC خاکستری رنگ انتخاب کردند و نام پلیکا بر روی این جنس لوله ماند.
لوله پلیکا تمامی خواص مواد U-PVC را دارد و به سختی صدمه می بیند و عمر طولانی دارد . این نوع لوله زنگ نمی زند و پوسیده نمی شود . به همین جهت لوله PVC در سیستم های آبی ، سیم کشی زیرزمینی و خطوط فاضلاب کاربرد فراوانی دارد .
U-PVC پس از پلی ا
بحران این کلمه امروز برای همه خیلی قابل توجه است
چه بحرانی بحران سیل - زلزله- گرانی - تورم- اقتصادی و...
اما تا حالا از یک دید دیگر نمیدونم چقدر توجه به این کلمه کرده اید، اصلا این چیزی که میخوام بگم در دنیای امروز آیا واقعا بحران در آن وجود دارد یا نه!
بحرانی که امروز شدیدا از همه بحرانها بالاتر هست وجوانان و جامعه ما را دچار خود کرده است
آن بحران هویت است
در مورد هویت ، شخصیت  نمیخوام توضیح بدهم که مثلا هویت چیست،خودش کلی جای بحث دارد.
(بحران ه
چگونگی استفاده از ایمپلنت دندان کوتاه، استفاده از آن بستگی به آناتومی بیمار دارد، زیرا نمی توانیم ایمپلنت با اندازه منظم (10 میلیمتر یا بیشتر) قرار دهیم. ما از ایمپلنت های دندانی کوتاه و پیوند ها برای اجتناب از عوارض احتمالی استفاده می کنیم، تا به ساختارهای تشریحی حساس اعصاب، سینوس ها صدمه ای وارد نشود.

ادامه مطلب
چرا نوزادم با کوچکترین صدا یا حرکت می ترسد، می پرد و وانکش نشان می دهد؟
رفلکس‌های نوزادی:
رفلکس‌ها گروهی از پاسخهای خود به خودی عصبی-عضلانی ساده هستند که در بدو تولد وجود دارند و به تدریج در طی سال اول زندگی مهار می‌شوند. این رفلکس ها توسط ساقه مغز کنترل می‌شوند.
وجود رفلکسهای نوزادی نشانه سلامت عصبی وی است ،تضعیف رفلکسها در نوزاد نشانه صدمه عصبی می باشد.این رفکس های خاص غیرارادی اند و برای بقا ضروری می ‏باشند.‏
رفلکس مورو (Moro) چیست؟
در ای
پامرانین فعال وجسور عاشق بازی کردنه اما مناسب خونه هایی هست که بچه های بزرگی دارن و میشه مطمئن بود که به خوبی باهاش رفتار می کنن. خیلی از پرورش دهنده ها توله ی پامرانین رو به خانواده هایی که بچه های کوچیک دارن ، نمی فروشن. با اینکه قویه، به خاطر جثه ی کوچیکش ، اگه بیفته یا پای بچه ای روش بره، سریع صدمه می بینه. همیشه به بچه ها یادآوری کنین که چطور با سگ ها رفتار کنن و وقتی کنار هم هستن، مراقبشون باشین تا از هرگونه گاز گرفتگی یا کشیدگی گوش یا دم ج

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها